Ben Uyurken Kızımın Sevgilisi Sikti

İlan Detayları

  • Liste: 9 Nisan 2017 03:21
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Merhaba sex hikayeleri okurları, bende sizlere başımdan geçen bir anımı anlatmak istiyorum, Kızımı 17 yaşındayken doğurduğum için o 18 yaşına gelip üniversiteye başladığında ben de 35 yaşında bulunuyordum. Eşimden boşandığım için cinsel ihtiyaçlarımı sex hikâyeleri okuyarak ya da porno filmler seyrederek hallediyordum. Ama bunları okuduktan ya da seyrettikten sonra yatak odasındaki aynanın önünde kendimi tatmin ederken hala birçok erkeğin sikmek için çok şey yapabilecekleri bir kadın olduğumu düşünüyordum, haklı çıktım.

Kızım üniversitede okuduğu şehirden yanında erkek arkadaşıyla beraber geldi. Zamane gençleri, babası da olmayan kızım sevgilisini yanında getirmekte hatta onunla yanı odada kalmakta sakınca görmemişti. Hatta ilk gece ve sonraki birkaç gece boyunca onların sevişirken çıkarttıkları sesleri dinlemek zorunda kaldım. İşin tuhaf tarafı bunlara kızmamıştım, aksine beni azdırdıkları ve yaşadığımı hissettirdikleri için sevinmiştim. Gerçek seks hikâyeleri edinmek için uğraşmıyordum ama buna benzeyen öykülerin evime gelmesi ve hayatıma canlılık getirmesi hiç de kötü değildi.

İşler kızımın sevgilisinin beni kendimi tatmin ederken görmesiyle değişti. O zaman bunu bilmiyordum ama ben yatak odamda kendimi parmaklarken kızımın sevgilisi aralık kalan kapıdan beni gözetlemiş. O gece kızımın yatağında bulunduğu sırada ise benden başka bir şey düşünememiş ve onu sikememiş. Bunların odalarından gelen sesler kesilince ne olduğunu merak etmeye başlamıştım.

Kızım sonuçta olaya bir çözüm yolu bulmuş. O gece hemen her gün içtiğim şarabımın içine uyku hapı atmış. Sonrasını hatırlamıyorum. Gecenin bir vakti uyandığımda kızımın sevgilisi yanımdaydı ve çıplaktı. Ben de çıplaktım ve örtülerdeki lekeler ve göbeğimdeki ıslaklık beni siktiğini, döllerini göbeğime ve yatağıma fışkırttığını söylüyordu. Kalktım ve kızımı buldum. Sorduğumda her şeyi anlattı. Onunla beraber yatak odasına gittik ve sevgilisini uyandırdık. Benim de eşlik ettiğim sırada kızımı sikti. Onlar bende kaldığı sürece yaşanmış sex hikâyeleri arasında anlatılabilecek farklı tecrübeler yaşamaya devam ettik. Sevindirici bir haber de aldım. İkisi evlenmeye karar vermişler. Evlenince benimle birlikte yaşamalarını ve yatak odalarını benimle paylaşmalarını isteyeceğim.

 

 

Anahtar: zorla seks hikayeleri, gizemli sex hikayeleri, tecavüz sex hikayeleri, olgun dul kadın sex hikayeleri

Listing ID: 17758e97e209894f

  

Report problem

Processing your request, Please wait....